درباره ما

sa

شرکت پیشتاز صنعت نفت خاتم در یک نگاه

شرکت پیشتاز صنعت نفت خاتم، شرکتی مستقل و پویا می باشد که به صنایع مختلف داخلی در زمینه واردات و تامین اقلام پایپینگ (خطوط انتقال) و مواد شیمیایی ارایه خدمات می نماید. این شرکت با تجربه و دانش تیمی از مهندسین پتروشیمی و کارشناسان یازرگانی داخلی و خارجی در راستای تحقق اهداف شرکت و تامین رضایت مشتریان فعالیت می کند. این مجموعه، با تکیه بر توانمندی و تجربه علمی و همچنین شبکه بازرگانی خود، همکاری گسترده ای با تامین کنندگان داخلی و خارجی ( ژاپن، کره جنوبی، کانادا و کشورهای اروپایی) دارد.

از ویژگی های شرکت پیشتاز صنعت نفت خاتم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فعالیت با دیدگاه مشتری مداری
  • ارایه کالا و اقلام مورد معامله با کیفیتی بالا و مطابق با استاندارد
  • ارایه قیمت رقابتی
  • تحویل کالا و اقلام مورد معامله بدون فوق وقت و در زمان و جایگاه مقرر

در ادامه شایان ذکر است که شرکت پیشتاز صنعت نفت خاتم مفتخر است در راستای تحقق اهداف راهبردی خود و حفظ منافع فی ما بین مشتریان و تامین کنندگان، سیستم مدیریتی را بر اساس استاندارد بین المللی ISO TS 29001, ISO 9001:2008 (سیستم مدیریت کیفیت) طراحی و در میدان اجرا به نمایش بگذارد.

اطلاعات تماس

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه طالقانی، کوچه گروسی، پلاک 4، طبقه 1، واحد 33

کد پستی: 1563794761

تلفن: 77524850، 77525175، 77620772

فکس: 77620771

info@naftkhatam.com

درباره ما

شرکت پیشتاز صنعت نفت خاتم، شرکتی مستقل و پویا می باشد که به صنایع مختلف داخلی در زمینه واردات و تامین اقلام پایپینگ (خطوط انتقال) و مواد شیمیایی ارایه خدمات می نماید. این شرکت با تجربه و دانش تیمی از مهندسین پتروشیمی و کارشناسان یازرگانی داخلی و خارجی در راستای تحقق اهداف شرکت و تامین رضایت مشتریان فعالیت می کند.

Top